Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 112
Dabar naršo: 0
VESBO PPR plastikiniai virinami vamzdžiai
 
VESBO® yra Europoje pirmaujantis prekės ženklas termoplastinėje (PP-R) vamzdynų pramonėje.  
Platinimo tinklas apima 53 šalis ir regionus bei nepaliauja augti ir stiprėti. VESBO kompanija diktuoja tyrimų ir plėtros, gamybos ir pardavimų apimčių tentencijas šioje srityje. Pagrindinis VESBO kompanijos tikslas – teikti klientams didžiulį pasitenkinimą per produktų ir aptarnavimo kokybę. VESBO® vamzdynai ir jungiamosios dalys yra pripažįstamos ir sertifikuojamos žinomiausių kokybės tyrimo organizacijų visame pasaulyje. Kompanija užtikrina ir garantuoja produkto kokybę.
                                                     
VESBO produktų kokybės paslaptis – nuolatinis produkto tobulinimo darbas, tenkinant inoringiausių klientų reikalavimus.  Kompanija yra pasišventusi patiekti produktą, kuris yra draugiškas aplinkai ir atitinka aukščiausius saugos reikalavimus. VESBO, kartu su darbuotojais ir partneriais visame pasaulyje, puoselėja sveiką ir saugią aplinką visiems.
VESBO® PP-R vamzdynai ir jungiamosios dalys yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagos (PP-R Tipas 3), kuri fiziškai ir chemiškai įgalina pagaminti platų produktų spektrą skirtingoms pramonės šakoms. Pagrindinis šios medžiagos privalumas, prieš PP tipus 1, 2 ir kitas termosplastines grupes- didelis smūginis tąsumas ir atsparumas aukštai temperatūrai.
PP-R vamzdynai ir jungiamosios dalys yra puiki alternatyva variniams, cinkuotiems, UPVC serijos, PE, PE-X ir PE-RT vamzdžiams. Taip yra todėl, kad yra naudojama atsitiktinės kopolizacijos technologija, kuri užtikrina polipropileno stiprumą ir atsparumą karščiui. PP-R vamzdis gali būti naudojamas iki 70ºC karšo vandens temperatūros ilgą periodą prie 1.0 MPa sąlygų. Darbinis laikotarpis iki 50 metų, išlaikant plastiką nepakitusį šalto ir karšto vandens naudojime.
 
Nuo 1980 m. PP-R vamzdyno išradimo, jis išpopuliarėjo ir prasiplėtė jo panaudojimo ribos visame pasaulyje. PP-R vamzdynas daugiausiai taikomas:
  • karšto ir šalto vandens sistemose, įskaitant ir centrinio šildymo sistemose;
  • šildymo sistemose pastatų viduje, įskaitant ir grindinio, radiatorinio šildymo sistemose;
  • geriamojo vandens aprūpinimo sistemose;
  • industrinėse vamzdynų sistemose: cheminiams mediatoriams perduodant ir išsikraunant.

Kainoraštis (245.5 kb )

 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475